AKTUALNOŚCI

Listopadowe promocje

LISTOPADOWE PROMOCJE

Listopad 2019r.

 1.  MŁOTECZKOWY KOLAGEN

Zabieg intensywnie regenerujący z wysokim koncentratem naturalnego rozpuszczalnego kolagenu – polecany dla skór dojrzałych.  Neutralizuje uczucie nadmiernego napięcia, stymuluje produkcję nowych włókien kolagenu, a dzięki zastosowaniu pulsacyjnego masażera do twarzy z 24k złotem odmładza i przeciwdziała starzeniu się skóry.  Wygładza głębokie zmarszczki, pobudza i ujędrnia mięśnie twarzy, dzięki czemu skóra staje się sprężysta. Dodatkowe wibrację poprawiają ukrwienie naszej skóry. Podczas maski na twarz – na Twój dekolt i szyję zostanie nałożona maska malinowa w celu regeneracji tej części ciała. Skóra po zabiegu jest rozświetlona, doskonale nawilżona, poprawiony jest jej owal oraz zabezpieczona jest przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

W skład zabiegu wchodzi:

 •  demakijaż
 •  indywidualnie dobrany peeling twarzy
 •  koncentrat z kolagenem i elastyną
 •  masaż twarzy pulsacyjnym masażerem
 •  maska na całą twarz
 •  maska malinowa na szyje i dekolt
 •  krem nawilżający na całą twarz, szyję i dekolt

Cena katalogowa: 190 zł / Cena promocyjna: 130 zł

 

2. POBUDZAJĄCY OKŁAD Z BŁOTA TORFOWEGO

Dobroczynne działanie torfu było znane już w starożytnym Egipcie, gdzie wykorzystywano je w celach leczniczych i pielęgnacyjnych, gdyż torf działa przeciwzapalnie, bakteriobójczo i ściągająco. Bogactwo substancji mineralnych i zawartych w kosmetykach na bazie torfu w niezwykły sposób odmładzają i upiększają ciało. Zabieg ma działanie przeciwzapalne, stymuluje cyrkulacje krwi, aktywuje metabolizm, rozluźnia napięcie mięśniowe. Błoto torfowe ma wiele zbawiennych właściwości, jest bardzo efektywne. Zabieg ten polecany jest również w przypadku reumatyzmu.

W skład zabiegu wchodzi:

 •  peeling całego ciała
 •  okład z błota torfowego na całe ciało w soft packu (łóżko wodne)
 •  przemasowanie całego ciała

Cena katalogowa: 150 zł / Cena promocyjna: 120 zł

 

3. MASAŻ MUSZLAMI

To oryginalna forma zabiegu, która łączy w sobie elementy termoterapii i klasycznego masażu ciała. Muszle stanowią naturalne bogactwo węglanu wapnia, który podczas rozgrzewania się muszli zostaje stopniowo uwalniany i natychmiast przyswojony przez skórę. Dzięki zabiegowi rozluźnimy Twoje spięte mięśnie, pobudzimy krążenie, a skóra stanie się lepiej ukrwiona i odżywiona. Zabieg zadba o Twoje zdrowie psychiczne jak i fizyczne, oczyści organizm z toksyn, pozbędziemy się stresu.

Cena katalogowa: 180 zł / Cena promocyjna: 130 zł

 


Pozdrawiamy,
Zespół MetropoliSpa