AKTUALNOŚCI

Październikowe Promocje

Październik 2018r.

1. RYTUAŁ SPA

Zabieg o lekkim i świeżym zapachu przeznaczony dla osób o suchej i zmęczonej skórze. Silnie nawilża, regeneruje oraz uelastycznia skórę. Peeling cukrowy złuszcza zewnętrzne warstwy naskórka, natomiast żelowa maska do ciała zapewnia długotrwały efekt nawilżenia i odpowiedniego natłuszczenia skóry. To wszystko sprawa, że skóra jest wyjątkowo miękka i delikatna w dotyku. Ciepły olejek wykańczający zabieg nawilża, natłuszcza i chroni skórę otulając ją ciepłym, relaksującym aromatem.

W skład zabiegu wchodzi:

  •  cukrowy peeling całego ciała
  •  maska żelowa na całe ciało w podgrzewanym łóżku wodnym
  •  przemasowanie całego ciała ciepłym olejkiem

Cena katalogowa: 250zł / Cena promocyjna: 150zł

 

2. MAXIMUS – NOWOŚĆ – zabieg na twarz

Nie możemy zatrzymać czasu, ale jesteśmy w stanie zahamować proces starzenia się dzięki innowacyjnemu zabiegowi Maximus. Jest to nieinwazyjny i bezpieczny sposób poprawy kondycji naszej skóry, a dzięki zastosowaniu energii fal radiowych korzystnie oddziałuje na mięśnie i redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej.

Podczas zabiegu wykorzystywane jest działanie trójpolarnej fali radiowej. Głowica masująca zbliżana jest do skóry, aby wyemitować fale, których zadaniem jest podgrzanie skóry właściwej. Wzrost temperatury tkanek powoduje obkurczenie się włókien kolagenowych, które są odpowiedzialne za przywrócenie właściwego napięcia skóry. Zabieg powoduje ujędrnienie skóry, a co za tym idzie – niweluje zmarszczki. Dzięki oddziaływaniu energii fal radiowych na skórę organizm jest stymulowany do produkcji nowego kolagenu, a proces ten trwa nawet kilka miesięcy.

W skład zabiegu wchodzi:

  •  demakijaż twarzy
  •  podgrzewanie tkanki podskórnej do temperatury 40sC
  •  elektrostymulacja
  •  krem nawilżający

Cena katalogowa: 300zł / Cena promocyjna: 250zł

 


Pozdrawiamy,
Zespół MetropoliSpa